Skip to main content

Wynajem aut i busów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów i busów Warszawa

Oferujemy świetne samochody oraz busy na wynajem. W naszej ofercie znajdziesz tylko w miarę nowe rocznikowo samochody które możesz wynająć w atrakcyjnej cenie. Dostępne w naszej ofercie jest kilka modeli. Specjalizujemy się w szczególności w wypożyczaniu busów 7 – 9 osobowych. Poniżej prezentujemy dostępna flotę.

Samochody na wynajem

W naszej ofercie znajdziesz 2 modele samochodów osobowych marki Opel. Dbamy o to by nasze samochody były wygodne i bezpieczne, dlatego oferujemy jedynie zadbane egzemplarze na bieżąco serwisowane. Samochody są w pełni ubezpieczone i zarejestrowane. Oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe z możliwością wynajmu krótko i długo terminowego. Dla wszystkich zainteresowanych wynajmem samochodu osobowego zapraszamy na podstronę.

Busy na wynajem

Posiadamy również 2 świetne busy które idealnie nadadzą się na rodzinny lub biznesowy wyjazd wakacyjny. Samochody są zadbane i na bieżąco serwisowane. Jeżeli zatem poszukujesz wygodnego środka transportu na wakacje to zapraszamy do kontaktu. Nasze busy są gotowe do wyjazdu nawet do 9 osób. Wynajem busa 7-9 osobowego.