Skip to main content

Poznaj naszą firmę

Wieloletnie doświadczenie

Nasze przedsiębiorstwo zostało założone w 1991 roku i nieprzerwanie od tego czasu rozwijamy naszą działalność w sektorze motoryzacji oraz handlu. Początkowo oferowaliśmy głównie pojedyncze modele samochodów. W tym momencie handlujemy na obszarze całego województwa mazowieckiego. Posiadamy nasz plac na popularnej wśród chcących kupić lub sprzedać auto ulicy Modlińskiej 285 w Warszawie. Zapewniamy używane samochody na sprzedaż w atrakcyjnych cenach, od pewnego rocznika zapewniamy również auta używane z gwarancją. Oferujemy natomiast zarówno mobilny jak i stacjonarny skup samochodów. Dodatkowo nasza firma zapewnia pomoc w finansowaniu samochodu.

Pasja do motoryzacji

Od dzieciństwa interesujemy się motoryzacją. Samochody a w szczególności te starsze epickie modele są naszą codziennością od zawsze. Kochamy samochody, silniki i całą otoczkę z nimi związaną. Od zwykłych rajdów po F1. Przekładamy tę pasję na nasze codzienne zajęcie, dzięki temu jesteśmy w stanie z uśmiechem handlować samochodami i przekazać dobrą energię naszym Klientom.

Rodzinna firma

Jesteśmy Polską rodzinną firmą. Mój Tato założył przedsiębiorstwo a ja wraz z nim je rozwijam od wielu lat. Pasja do motoryzacji nas pcha ciągle do przodu. Codziennie myślimy jak poprawić nasze usługi w taki sposób by docierały i pomagały większej ilości Klientów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Jeżeli również interesujesz się motoryzacją to zapraszamy na nasz blog.