Skip to main content

Komis samochodowy Warszawa

Komis samochodowy Warszawa Modlińska

komis samochodowy Warszawa Jesteśmy polską rodzinną firmą oferującą zarówno skup jak i sprzedaż używanych samochodów. W naszym komisie samochodowym dostępne są na bieżąco tanie jak i drogie samochody, zazwyczaj są to popularne, chodliwe modele które chętnie są modne lub chętnie kupowane w Polsce. Nasz komis mieści się w Warszawie przy ulicy Modlińskiej 285. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu, skup oferujemy codziennie nawet i mobilny. Natomiast sprzedaż samochodów odbywa się w naszym punkcie od poniedziałku do soboty w wyznaczonych godzinach.

Używane samochody na sprzedaż

Posiadamy szeroką ofertę samochodów używanych na sprzedaż. Na bieżąco aktualizujemy naszą stronę o nowe ogłoszenia które dochodzą do naszej oferty. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem używanego samochodu to warto zaufać sprawdzonej firmie z Polski która zagwarantuje Tobie rzetelność informacji oraz zapewni bezpieczną transakcje. Specjalizujemy się w handlu samochodami od ponad 30 lat. Nasza pierwsza firma PPHU Wojciech Godlewski powstawała w 1991 roku i od tamtej pory na bieżąco rozszerzamy naszą paletę usług związanych z motoryzacją. Jedną z nich jest niewątpliwie sprzedaż samochodów używanych. Oferujemy zarówno kupno oraz sprzedaż bezpośrednio z naszego komisu samochodowego. Po więcej informacji zapraszamy na stronę – komis samochodowy Warszawa.

Skup samochodów w Warszawie – szybko sprzedaj auto

Jeżeli planujesz sprzedać samochód używany to najszybciej to zrobisz za naszym pośrednictwem. Oferujemy zarówno stacjonarny jak i mobilny skup samochodów. Sprzedając nam samochód są Państwo pewni tego, że transakcja przebiegnie szybko i bezproblemowo. Ważnym atutem jest fakt, że jako firma z tak wieloletnim stażem możemy zagwarantować wysoki standard oraz bezpieczeństwo transakcji. Ważnym atutem w przypadku naszej firmy jest fakt, że za samochód płacimy natychmiast zarówno gotówką jak i przelewem bankowym. Po więcej informacji zapraszamy na podstronę – skup samochodów.