Skip to main content

Skup aut Warszawa

Szybki skup samochodu spod domu

Chcesz szybko sprzedać auto? Nie lubisz tracić czasu? No to wyobraź sobie, że my nie tracimy czasu i jeszcze dbamy o Twój! Jesteśmy zainteresowani odkupem samochodów osobowych, dostawczych, transportowych, mini busów na terenie Warszawy. Skupujemy samochody sprawne oraz uszkodzone. Nie skupujemy samochodów do kasacji lub silnie skorodowanych.

Szybki dojazd do każdej dzielnicy

Niezależnie czy mieszkasz na Pradze, Mokotowie, Ursynowie, Ochocie, Ursusie czy Żoliborzu dojedziemy do Ciebie by odkupić Twój samochód. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz by otrzymać wstępną wycenę i możliwy termin spotkania. Najszybciej zdarza nam się zjawić u Klienta w 20-30 minut. Jednak możemy się dostosować. Możemy być dziś pod wieczór jak i za tydzień z rana.

Wieloletnie doświadczenie w skupie aut w Warszawie

Handlujemy samochodami w Polsce od 1991 roku. Widzimy jak rynek ewoluuje i dostosowujemy się do niego w zależności od trendów oraz wszystkich zebranych doświadczeń. Wiemy co jest kluczowe by sprzedający czuł się pewnie, bezpiecznie i otrzymał szybko pieniądze za swój używany samochód. A więc jeżeli planujesz sprzedać używany samochód w Warszawie lub okolicznych miejscowościach to zapraszamy do kontaktu.

Natychmiastowa płatność za auto w skupie ACG CARS

Jeżeli dogadamy się co do ceny i warunków transakcji, podpisujemy umowę. Po wszelkich formalnościach wykonujemy błyskawiczny przelew bankowy. Jeżeli transakcja mieści się w niskich ramach cenowych możemy również zaoferować gotówkę za samochód używany.